BLOG

Londra, şehir merkezi tamamen Ortaçağ’dan kalma ama modern bir şehir görünümünde. Global bir proje kapsamında gerçekleştirdiğimiz bu çalışma avrupanın en klas şehriyle bizi buluşturdu. Kentin dört bir yanı sanatın ve modanın önemli bir ayağı, tarihi dokusu, yeşili, modern mimarisi ve geleneklere bağlı yapısıyla hayranlık bırakıyor. Bu şehre gitme imkanı bulacak herkes eski ve yeninin birbiri ile iç içe geçen yapısına şahit olma fırsatı elde edebilecektir.

Manavgat, sıradışılığın içerisinde olüşmuş doğa harikası bi yer. Projemiz kapsamınca doğal yaşam üzerine çalışmalar ğerçekleştirdik. Tabi bu çalışma haricinde bilinen yerlerin yanı sıra gizli kalmış yerlerinide keşfetme şansı elde ettik. Herkesin dinginlik yaratan yeşilliklerin içerisinde sayısız fotoğraflar çekebileceği gibi aynı zamanda tüm şehri kaplayan ırmak kenarlarında güzel sohbetler ederken hoş anılar da biriktirebilirsiniz. 

Çanakkale, tarihi yapısının oluşturduğu ağırlık gereği tarihsel dönem çalışması gerceklestirdik. Proje içerisinde kentin yarattığı duygu yükleri derinden çalışırken eşşiz boğaz manzarasi tüm açılarıyla ele alındı. Bu hoş ambiyansı canlı canlı hissettiren kentin iki ucunu gormek istediginizde, flamingolarla, Truva ati yla, kucuk iskelelerle ve Birinci Dunya Savasi nin huzunlu anilariyla karsilacaginizi unutmamaniz gerekiyor.

İstanbul, tarihi yapısının oluşturduğu ağırlık gereği tarihsel dönem çalışması gerceklestirdik. Proje içerisinde kentin yarattığı duygu yükleri derinden çalışırken eşşiz boğaz manzarasi tüm açılarıyla ele alındı. Bu hoş ambiyansı canlı canlı hissettiren kentin iki ucunu gormek istediginizde, flamingolarla, Truva ati yla, kucuk iskelelerle ve Birinci Dunya Savasi nin huzunlu anilariyla karsilacaginizi unutmamaniz gerekiyor.

Tekirdağ, tarihi yapısının oluşturduğu ağırlık gereği tarihsel dönem çalışması gerceklestirdik. Proje içerisinde kentin yarattığı duygu yükleri derinden çalışırken eşşiz boğaz manzarasi tüm açılarıyla ele alındı. Bu hoş ambiyansı canlı canlı hissettiren kentin iki ucunu gormek istediginizde, flamingolarla, Truva ati yla, kucuk iskelelerle ve Birinci Dunya Savasi nin huzunlu anilariyla karsilacaginizi unutmamaniz gerekiyor.

Nevşehir, tarihi yapısının oluşturduğu ağırlık gereği tarihsel dönem çalışması gerceklestirdik. Proje içerisinde kentin yarattığı duygu yükleri derinden çalışırken eşşiz boğaz manzarasi tüm açılarıyla ele alındı. Bu hoş ambiyansı canlı canlı hissettiren kentin iki ucunu gormek istediginizde, flamingolarla, Truva ati yla, kucuk iskelelerle ve Birinci Dunya Savasi nin huzunlu anilariyla karsilacaginizi unutmamaniz gerekiyor.

Top